03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

הטיול המקיף לויאטנם וקמבודיה | 14 ימים | הדרכה בעברית
מגוון תאריכים | ההרשמה בעיצומה

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

טיול בוייטנאם קמבודיה ולאוס

19 ימים של מיטב הנופים והטעמים שיש למדינות אלה להציע. האתרים ההיסטוריים של וייטנאם, השבטים המקומיים, ומפרץ הא לונג המרהיב. הנוף ההררי של לאוס, והעיר לואנג פראבנג המופלאה. וביקור במקדשי אנגקור שבקמבודיה...

המפלים הכי יפים בוויאטנם

 

Da-lat

 

וייטנאם ידועה בנופיה הציוריים. למטייל בוייטנאם ניתנת הזדמנות ייחודית ליהנות מהטבע במלוא הדרו: יערות, אגמים, מפלים, הרים גבוהים ושדות אורז אינסופיים.
הרכבנו עבורכם רשימה של המפלים הכי מרהיבים בוייטנאם, אותם תוכלו לשלב במסלול שלכם, ולהוסיף לטיול בוייטנאם מימד חזק של טבע פראי.

 

 

מפלי באן ג’וק (Ban Gioc) – אזור האנוי

 

Bangioc waterfall in Caobang, Vietnam - The waterfalls are located in an area of mature karst formations were the original limestone bedrock layers are being eroded.

 

מפלי באן ג’וק, השוכנים בצפון וייטנאם, צפונית להאנוי, מהווים את אחד מפלאי הטבע המפורסמים ביותר של וייטנאם . מקורם של המפלים בנהר הקוואן סון, המסמן את גבול וייטנאם – סין. המפלים מוקפים בשדות אורז יפיפיים והדרך המובילה אליהם יפה במיוחד. על מנת להיכנס למתחם המפלים יש צורך להצטייד בהיתר, וכמו כן יש להצטייד בדרכון!  מומלץ להיכנס לבריכה הגדולה שבתחתית מפל באן ג’וק וליהנות ממי המפל הקרירים. פעילות פופולארית נוספת היא שייט בנהר ברפסודת במבוק.

 

מפל הכסף (Thac Bac – Silver Waterfall) – אזור סאפה

 

 

מפל הכסף ידוע כאחד ממפלי המים היפים ביותר בוייטנאם . המפל שוכן בצפון וייטנאם, במרחק כ-15 ק”מ מהעיירה סאפה. המפל מתנשא לגובה של 100 מטרים מעל לנחל שמתחתיו, כך שהמראה של מי המפל הניתכים מטה מגובה רב הוא מרהיב ודרמטי. מפל הכסף קיבל את שמו הודות לתופעה ייחודית: מראש הר Ham Rong  הסמוך מי המפל הקרירים נראים להם לפתע בצבע כסף.

 

מפל קה ואן (Khe Van) – אזור בין ליו

 

מפל קה ואן שוכן כ-15 ק”מ מהעיירה הציורית בין ליו (Binh Lieu), שבצפון מזרח וייטנאם. המפל זורם בשלושה מפלסים. במפלס הגבוה ביותר המים זורמים במורדות של צוקים גבוהים ונשפכים מטה אל תוך ברכה. במפלס השני המים נשפכים למטה, תוך שהם מתפצלים לשני מפלים קטנים יותר. עם ההגעה למפלס התחתון, הזרמים מתפצלים שנית למספר נחלים, ונשפכים למטה בין הסלעים.

 

 

מפלי הפיל  (Elephant Falls, Lieng Rewoa Waterfall)- אזור דאלאת

 

Pongour (Elephant) waterfall near Dalat, Vietnam

מפלי הפיל ממוקמים כ-30 ק”מ דרומית לדאלאת. המימדים של מפלי הפיל ועוצמת הזרימה שלהם מרשימים ביותר. אלפי גלונים של מים נשפכים בכל רגע מקצהו של צוק גבוה, וניתכים על הסלעים שמתחת בקול רעש רועם. אין פלא אם כן, שהמקומיים מתייחסים אל המפלים כאל חיה חזקה.

 

מפל דאמברי (Dambri Falls) – אזור דאלאת

מפל דאמברי שוכן במרחק של כ-80 ק”מ מדאלאת. דאמברי הוא המפל הגבוה ביותר מבין המפלים באזור דאלאת, ואחד מהמפלים הגדולים ביותר בוייטנאם – כך שהמראות במקום מספקים חוויה חזקה למטייל. המים במפל דאמברי זורמים בעוצמה רבה בכל ימות השנה, וניתן ליהנות מהאתר גם בשיא העונה היבשה. מספר דרכים יפות מובילות אל המפל, ובמקום פועלת גם מעלית אנכית, המאפשרת תצפית יפה מגבוה.

לשאלות צרו עימנו קשר

תודה על טיול ירח דבש מוצלח ומוקפד מאוד לויאטנם, קמבודיה ולאוס. במיוחד חשוב לי לציין את היחס האישי של דורון והצוות, המענה המקצועי ותשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר שהפכו את הטיול שלנו לבלתי נשכח, כיאה לירח דבש.
אורית ורועי נעים
ראש העין
תודה לצוות החלומי של יוניק וייטנאם, ובראשם דורון וסיוון, שהיו שם בשבילנו משלב הפנטזיות של התכנון ועד ההוצאה לפועל של ירח הדבש המושלם שלנו בוייטנאם ופוקוק. הטיול היה בדיוק מה שחלמנו והשאיר לנו ללא ספק טעם של עוד.
ארז ולינוי דהרי
חיפה
תודה לסיוון וצוות יוניק ויאטנם על טיול משפחתי מדהים בויאטנם וקמבודיה. בתחילה חששנו לטייל עם ילדים, אך בתכנונה של סיוון, שדאגה לשלב לנו אטרקציות מתאימות ומקומות לינה מפנקים, נהננו מכל רגע והרווחנו חוויה משפחתית מגבשת.
יוסי ומיטל
רעננה

המפלים הכי יפים בויאטנם
4.7 (93.2%) 50 votes