03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

צרו עימנו קשר

טיול מאורגן לויאטנם

אנחנו ביוניק ויאטנם מתגאים בטיולים המאורגנים שלנו. אצלנו תוכלו למצוא מבחר רב של מסלולים המיועדים למגוון רחב של תחומי עניין וקהלים . אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לטייל היא לחיות את התרבות המקומית ואת ההוויה הייחודית למקום, ובכך אנו מתמחים.

איתנו תוכלו להכיר את וייטנאם וקמבודיה דרך העיניים שלנו. אנחנו נדאג לכך שתמצו את הזמן שעומד לרשותכם בצורה הטובה ביותר ותחוו את החוויה עד תום.
צוות המומחים שלנו יתאים לכם טיול מאורגן לויאטנם המתאים לכם ביותר, בהתאם לעונה הרצויה, האתרים המבוקשים ותחומי העניין שלכם. אנחנו שמים דגש על ההון האנושי, ולכן אנחנו מקפידים על קבוצת מטיילים איכותית, סקרנית ואינטליגנטית, כך שתוכלו לטייל עם אנשים בדיוק כמוכם.
הצוות שלנו זמין לכם בכל עת, על כל בקשה או שאלה, כך תוכלו לנסוע בראש שקט.

למה לטייל איתנו

√ מסלולים ייחודיים ומגוונים – ללא פשרות על איכות הטיול
√ המדריכים המנוסים והמקצועיים ביותר – הדרכה בעברית
√ חוויה תרבותית אותנטית
√ הקפדה על קבוצת מטיילים איכותית, סקרנית ואינטליגנטית.
√ כולל הנפקת ויזה וכניסות לאתרים ללא תורים
√ בלי הפתעות – שקיפות מלאה לגבי כל מרכיבי הטיול
√ זמינות טלפונית של צוות המומחים 24/7
√ חברתנו מפוקחת בתקנים המחמירים ביותר של ארגון “אמון הציבור”

לפניכם מסלולי טיולים מאורגנים לויאטנם, שימו לב שלכל טיול מספר תאריכי יציאה במהלך השנה.

לשאלות צרו עימנו קשר

תודה רבה לכם יוניק ויטנאם על טיול פרטי חלומי לקמבודיה וויטנאם. תודה לצוות היועצים שנפגשו איתנו והבינו בדיוק מה מעניין אותנו ומה אנחנו רוצים לראות בוויטנאם ואחר כך בנו לנו טיול מקסים. ותודה לצוות שהצליחו לבנות לנו טיול שהתאים לנו בול. תודה למדריך שלנו דאנג שהיה מדריך מעולה ובן אדם ממש נחמד. כבר הרבה שנים שלא חזרנו כל כך מרוצים מטיול בחו"ל. נורית וקובי אשל, באר שבע
נורית וקובי אשל
באר שבע
תודה גדולה ליוניק ויטנאם על הטיול הפרטי המושקע והשירות המעולה. חזרנו מאושרים והילדים אמרו שהם לא ישכחו את ויטנאם אף פעם.
משפחת שמחון
מודיעין
תודה ליוניק ויטנאם על הטיול הפרטי הכל כך מקסים שאירגנתם לי ולבעלי לויטנאם. המסלולים, המדריך, המלונות, האוכל ומעל הכל הייעוץ שקיבלנו מכם בשלב תיכנון הטיול - הכל היה ברמה הכי גבוהה שיש. וייטנאם פשוט מדהימה. הרבה זמן לא ראינו נופים כאלה עוצרי נשימה. הרגשנו שזאת פשוט חוויה שאנחנו לא נשכח הרבה זמן. בהתחלה חששנו ליסוע רק אנחנו לויטנאם, בלי אנשים נוספים, אבל הרגעתם אותנו ואמרתם שמאוד נהנה. וכך היה.
נעמה ואלעד וייס
ירושלים