03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

הטיול המקיף לויאטנם וקמבודיה | 16 ימים | טיסות אל-על | הדרכה בעברית
מגוון גדול של תאריכים | ההרשמה בעיצומה

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

טיול מאורגן לויאטנם

טיול בויאטנם אל האטרקציות החשובות | 10 ימים | הדרכה בעברית
היציאה הקרובה 2.9.2017 | ההרשמה בעיצומה

טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה ולאוס

הטיול הטוב ביותר שלנו לויאטנם קמבודיה ולאוס | 23 ימים | הטיול המקיף ביותר

ויאטנם מקצה לקצה בשילוב קמבודיה

14 ימי טיול בויאטנם וקמבודיה - הטיול המורחב מהצפון ועד הדרום בשילוב הפנינים של קמבודיה.
טיול מלא, ריחות צבעים וחוויות הכולל שייט במפרץ הא לונג, המקונג ועוד. 

טיול בוייטנאם קמבודיה ולאוס

19 ימים של מיטב הנופים והטעמים שיש למדינות אלה להציע. האתרים ההיסטוריים של וייטנאם, השבטים המקומיים, ומפרץ הא לונג המרהיב. הנוף ההררי של לאוס, והעיר לואנג פראבנג המופלאה. וביקור במקדשי אנגקור שבקמבודיה...

טיול בוייטנאם וקמבודיה- טיול המקיף

17 יום, של היכרות לעומק עם וייטנאם וקמבודיה. בוייטנאם, נבקר בהאנוי וסייגון, באתרים היסטוריים ומקדשים עתיקים, ונשוט במימי מפרץ הא לונג, בינות לצוקים מרהיבים ומערות נטיפים. בקמבודיה נבקר במקדש באנטי סרי העתיק, על תבליטי האבן המרהיבים שלו המוקדשים לאל שיווה.

מפרץ הא לונג (Ha Long Bay)

 

3

 

מפרץ הא לונג, השוכן בצפון ויאטנם במרחק 160 ק”מ מהאנוי, הוא אתר התיירות המפורסם ביותר בויאטנם, ואף זכה לתואר “אחד משבעת פלאי עולם”. המפרץ מורכב מכ- 3,000 איים קטנים המזדקרים לגובה רב כמו צוקים גבוהים. לכל צוק צורה מרהיבה משלו, ממש כאילו יצרו אותו במטה קסם, והתמונה הכוללת של מפרץ הא לונג היא של אלפי צוקים הפורצים מתוך הים בשלל צורות מכושפות.

הצוקים של הא לונג ביי עשויים מאבן גיר ומסלעי דולומיט. מי הגשמים שירדו והרוחות שנשבו באזור שחקו וליטשו את האבנים והסלעים במשך מיליוני שנים והם שייצרו את הצוקים, על כל צורותיהן המרהיבות. המים והרוח חצבו גם מערות גיר, איים, לגונות ומפרצים ציוריים קטנים לאורך הא לונג ביי.

לצד ההסבר המדעי, לוייטנאמים הסבר משלהם לסיבה שבגללה נוצרו האיים. הסבר זה חוזר אחורה לימי העימותים שבין סין לויאטנם. הסינים עמדו לפלוש לויאטנם ועוררו עליהם את זעמם של האלים. האלים הזעיקו לאזור דרקון ענק על מנת שייגן על תושבי ויאטנם. הדרקון ירד בסערה מההרים ובאיבחה אחת של זנבו הגדול חצב באיים והעניק להם אלפי צורות “משוגעות”.

שטחו של הא לונג ביי כ-1,500 קמ”ר ואלפי האיים שלו מתפרשים על פני השטח העצום ומגיעים עד לים סין הדרומי. הא לונג סיטי היא העיר הגדולה באזור המפרץ. העיר מחולקת לשניים: חציה מצוי על היבשה וחציה השני מצוי על אי.

הדרך המקובלת לטייל בהא לונג ביי היא באמצעות שייט בספינה או בסירות קטנות יותר. מפליגים בין האיים, עוצרים באתרים מרכזיים ויורדים לסייר בהם. שייט כזה נמשך בין יום אחד למספר ימים.

אתרים תיירותיים מרכזיים בהא לונג ביי:

 

מערת הנטיפים (Dong Thien Cung)

 

מערת נטיפים גדולה ויפיפיה, הנמצאת באי דאו גו ומושכת אליה מטיילים רבים מדי שנה.


האי קאט בה (
Cat Ba)
משמש כאתר נופש. יש בו טבע פראי, צמחייה מעניינת ושפע של חיות בר, לצד חופים ציוריים, מסעדות בדרגה גבוה ובתי מלון. באי מצוי פארק לאומי (Cat Ba National Park) בו ניתן להנות מהצמחיה ומבעלי החיים.


האי טון צ’או (
Tuan Chau)

האי הוא אתר תיירות מבוקש. החוף שבו יפיפה ומלבד מסעדות ובתי קפה יוקרתיים הוא מציע למטייל הרבה פעילויות נופש אטרקטיביות כדוגמת מופעים של כלבי ים ודולפינים.


מערת ההפתעה (
Surprise Cave)

 

מדובר באחת המערות הגדולות בהא לונג ביי בעלת צורה יחודית וחללים גדולים.


אי הקופים (
Monkey Island)

 

אי תיירותי שקיבל את שמו מקבוצות הקופים הרבות החיות בו. האי מציע נוף מרשים, שבילי הליכה שלווים ולהקות גדולות של קופים שמסתובבות בחופשיות בין המטיילים.


האי טיטופ (
Titop Island)
פסגת האי מזמנת למטייל תצפית מרהיבה על נופי המפרץ.


הר באי תו (
Bài Thơ Mountain)

נקודת תצפית מרהיבה נוספת על הים והאיים.

לשאלות צרו עימנו קשר

מאיר ודורון, עם שובינו מהטיול בוייטנאם ובקמבודיה אני מבקש, בשמי ובשם אשתי, להודות לכם על תכנון הטיול, על ארגונו לפרטי פרטים, על יחסכם הלבבי ועל שתוף הפעולה ההדוק עמנו, שתרם רבות להצלחת הטיול. יש לנו נסיון רב בטיולים בחו"ל וזה שבצענו באמצעותכם היה מהמוצלחים שביניהם. שוב תודה ונקווה שנשתמע עמכם בטיולים נוספים.
חנה ויוסי שוסטק
מאיר ודורון, עם שובינו מהטיול בוייטנאם ובקמבודיה אני מבקש, בשמי ובשם אשתי, להודות לכם על תכנון הטיול, על ארגונו לפרטי פרטים, על יחסכם הלבבי ועל שתוף הפעולה ההדוק עמנו, שתרם רבות להצלחת הטיול. יש לנו נסיון רב בטיולים בחו"ל וזה שבצענו באמצעותכם היה מהמוצלחים שביניהם. שוב תודה ונקווה שנשתמע עמכם בטיולים נוספים.
חנה ויוסי שוסטק
תודה לדורון על טיול פרטי קסום ומתוקתק, מא' ועד ת'. פשוט חוויה לא שגרתית, אפילו לזוג רווי טיולים כמונו. שירות מעולה, זמינות, תכנון מדויק שלא פסח על אף משאלה שלנו. תענוג! מיקי וליה.
מיקי וליה שקד
תל אביב