03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

הטיול המקיף לויאטנם וקמבודיה | 14 ימים | הדרכה בעברית
מגוון תאריכים | ההרשמה בעיצומה

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

טיול בוייטנאם קמבודיה ולאוס

19 ימים של מיטב הנופים והטעמים שיש למדינות אלה להציע. האתרים ההיסטוריים של וייטנאם, השבטים המקומיים, ומפרץ הא לונג המרהיב. הנוף ההררי של לאוס, והעיר לואנג פראבנג המופלאה. וביקור במקדשי אנגקור שבקמבודיה...

כמה עובדות מעניינות על קמבודיה

 • הדגל הקמבודי הוא דגל הלאום היחידי שמופיע בו מבנה – מקדש ואט אנגקור.

 • המוטו של קמבודיה הוא “לאום, דת, מלך” – “Nation, Religion, King”
 • בשישים השנים האחרונות קמבודיה שינתה את שמה 6 פעמים בכל פעם שהשתנתה שיטת הממשל: בשנים 1953-1970 היא נקראה ממלכת קמבודיה (ונשלטה ע”י מלך), בשנים 1970-1975 נקראה הרפובליקה הקמארית, בשנים 1975-1979 תחת משטר הקמר רוז’ שונה שמה לקמבודיה הדמוקרטית, בשנים 1979-1989 היא נקראה הרפובליקה העממית של קמבודיה תחת קבוצת השמאל שנקראה חזית הישועה, בשנים 1989-1993 היא נקראה מדינת קמבודיה (תחת אסיפת מעבר של האו”ם) ומשנת 1993 ועד היום היא מכונה שוב ממלכת קמבודיה.
 • המלך הנוכחי בקמבודיה – נורודום סיהאמוני (King Norodom Sihamoni) הוא רקדן בלט לשעבר בן 51 שמעולם לא נישא. השמועה אומרת שהוא חובב את בני מינו.

 • לבנים חלולות משמשות לבניית רבים מהבניינים בקמבודיה, כדי לחסוך בעלויות.
 • בחצר של כל בית בקמבודיה תמצאו מודל של מקדש קטן הנקרא “בית רוחות”. דלת המקדש לעולם תפנה אל עבר הכניסה לבית כי קמבודים מאמינים שזו סגולה למזל ועושר עבור המשפחה.

 • הברכה הרשמית בקמבודיה נקראת Sampeah  והיא מבוצעת ע”י צירוף שתי כפות הידיים זו לזו המלווה בקידה. בד”כ מי שיוזם את הברכה הוא הצעיר או הזוטר יותר.

 • בקמבודיה הראש נחשב לחלק הגבוה ביותר של הגוף ואסור לגעת בו, גם לא כדי ללטף. הפניית כפות הרגליים כלפי אחרים נחשבת גסות רוח ויש לכסות אותן בעת הישיבה.
 • כמחצית מאוכלוסיית קמבודיה כיום היא מתחת לגיל 15 שנים.

 • באופן מסורתי, לא חוגגים ימי הולדת בקמבודיה, ורבים מהמבוגרים אינם יודעים את יום הולדתם ומכירים רק את העונה בה נולדו.
 • קמבודיה היא אחת מהמדינות הבודדות בעולם (יחד עם גאנה ותימן) שמעולם לא נפתח בה סניף של מק’ודנלדס. מספר בורגריות מקומיות הציגו סמל גדול וצהוב של האות M אך מק’דונלדס הכריחו אותם להפוך אותם ל-W. חובבי האוכל המהיר יוכלו למצוא סניפים של בורגר קינג ו- KFC.

לשאלות צרו עימנו קשר

דורון שלום תודה רבה על טיול בתפירה אישית לויטנאם וקמבודיה בתאריכים 30.4 עד 12.5 הטיול היה מעולה ונתן לנו אפשרות להנות מויטנאם וקמבודיה באופן מושלם סיכום כללי: שלב הכנת הטיול והכנות ראשוניות היה מאוד נוח ונתן תחושה טובה לאפן ניהול הטיול כלי רכב - כלי הרכב שימשו אותנו היו ברמה גבוהה תמיד נקי ועם מים , נהגים מעולים טיסות - לוח זמני הטיסות היה נוח ויעיל ואיפשר התנידות ללא לחץ (המלצה טיסת חזרה טיסת לילה ולא יום). מדריכים מקומיים הצוות שהיה איתנו סה"כ היה בסדר גמור גם מבחינת האנגלית וגם מבחינת היחס קשר עם החברה המקומית יצרו איתנו קשר מספר פעמים על מנת לראות שהכול תקין והיה בסדר גמור בתי המלון כל בתי המלון שנבחרו היו באיכות טובה ונתנו מענה של קרבה למרכז העיר , ניקיון , ארוחת בוקר טובה ואיכותית שמאפשרת להתחיל יום טיול טוב. תוכנית טיול כללית תוכנית טיול הינו דבר שקשה להתאים באופן כללי לכול מטייל סה"כ התוכנית כללה את כל הפנוניות של ויטנאם ומאפשרת למטייל להנות מהכול. קמבודיה - פנינה שאסור לפספס היה מאוד מוצלח גם כאן כדאי לבקר גם בשוק המקומי אנו הספקנו זאת ליפני הטיסה מאוד מומלץ. לגבי נושא הצילום - נושאי הצילום מגוונים ומשתנים מיעד ליעד ומדהימים אני יצאתי עם כל הציוד שכלל מצלמה ו 4 עדשות וטוב שכך כי הכול בה לידי שימוש רק צריך לקחת בחשבון טיול עם 16 קילו על הגב . תודה רבה על הכול נתראה בקרוב בתכנון לטיול הבא
נמרוד ויהודית הנגבי
רוצה להגיד תודה ליוניק ויאטנם בתוספת תודה מיוחדת לדורון שלווה אותנו בכל תהליך בניית הטיול וזרם איתנו בנועם ובסבלנות. טיילנו כ שלושה שבועות בוויטנאם ( מתוכם 4 ימי נופש בפוקוק) הטיול היה מתוקתק מבחינת לוחות זמנים, מלונות. המדריכים היו אדיבים למעט בעיות הבנה קלות. ממליצים בחום להעזר ביוניק ויאטנם לבניית הטיול. השרות אדיב ומקצועי
עינת לוין הכט
שילת
ברצוננו לציין ולשבח את מר מאיר שטרית על ארגון הטיול לווייטנאם משלב התכנון ועד להוצאתו לפועל, שהיה קשוב לכל שיגעונותינו ופחדינו על טיול בלתי נשכח. ולדורון על תכנון מסלול הטיול לפרטי פרטים ע"פ הצרכים, הרצונות והבקשות שלנו. פעם ראשונה שאנו מתכננים טיול דרך חב' מיי טריפ, היו חששות, לבטים ושאלות רבות כגון: האם הארגון יהיה מוצלח? האם יעמדו בהבטחות? ועוד. במפגש ההכרות ותיאום הציפיות עם מאיר ודורון במשרדי החברה ציינו שאנו שני זוגות שומרי מסורת ומבקשים לתכנן שבימי שישי עד שעה לפני כניסת שבת לחזור למלון ובימי שבת ללא טיולים והעברות -בזכות העובדה שזה היה טיול פרטי. עברנו על מסלול הטיול ביחד הוספנו אתרים שמעניינים אותנו ביצענו שינויים בתכנית וסגרנו את עסקה. מאיר היה זמין וקשוב לכל השאלות הבקשות ובעיות במהלך חמישה חודשים לפני הטיול, וגם בזמן שהותנו בחו"ל היה זמין ונתן מענה מהיר. הטיול התנהל ע"פ התוכנית, בכל יעד המדריך המתין עם שלט עם השמות שלנו. נהנינו מאוד מהטיול בווייטנאם מהתרבות מהאוטנטיות מהכפריים הציוריים מהאנשים הפשוטים וחמים שמוכנים לעזור, האנוי היא עיר סואנת ומיוחדת שילוב בין מודרניזציה למסורת ומפגש מיוחד עם כל האופנועים והשווקים הססגוניים, הלונג ביי הדובדבן שבקצפת היינו פעורי מעוצמת הטבע והנוף המדהים, הויאן אן מאוד מיוחדת שוק הלילה הנוף קסום, סאפה -מאורח החיים הפשוטים בכפרים המפגש עם השבטים והתלבושות הססגוניות, מהנופים היפים של הטרסות למרות שזו לא עונת האורז, בסייגון מההיסטוריה של מלחמת ווייטנאם ומנהרות הוייטקון. בקיצור היה טיול מהנה מאוד. אנו ממליצים בחום על חב' מיי טריפ ומאיר ולא מפסיקים לשבח ולהלל בפני כל חברנו. ושוב תודה למאיר שטרית על ארגון הטיול המדהים נהנו מאוד, בע"ה לטיולים נוספים.
רינה ראובן
.

כמה עובדות מעניינות על קמבודיה
5 (100%) 4 votes