03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

מאי צ’או – כשהטבע פוגש כפר

במיקום מושלם מנוקד גבעות במרחק נסיעה קצרה מהבירה האנוי, שוכן לו אזור יפיפה ומיוחד הנקרא מאי צ’או, הטובל בשדות אורז וכפרים ציוריים, בהם המבקרים יזכו להתעורר לפסקול כפרי קסום, לצליל פכפוך הנחל ושירת ציפורים.

טיול בווייטנאם

ככל שמתרחקים מהאנוי לכיוון מאי צ’או, מגלים נוף ירוק ופורח, כפרים קטנים ובתים מסורתיים עשויים עץ ובמבוק. רוב תושבי אזור מאי צ’או הינם תאילנדים ממוצא שבטי באזור תאילנד וגם מעט מלאוס וסין. הקדישו לאזור מאי צ’או מספר ימים נפלאים, בהם תגלו את האוצרות הרבים שיש לאזור להציע, תצללו לאווירת המקום ולרגע קטן אף תשכחו באיזו תקופה אתם נמצאים. בשעות היום גלו את הכפרים התאים הפזורים באזור, רכבו על אופניים סביב שדות האורז הפתוחים והרגישו את האוויר הצלול מסביבכם. בערב, תוכלו ליהנות מבירה מקומית ולצאת במחולות עם ריקודים תאילנדים מסורתיים. לא חשוב איך תבחרו לבלות בו את הזמן, במהרה תגלו כי מאי צ’או הוא אזור הטומן בחובו מפלט רגוע וקסום מן ההמולה העירונית.

טיול בווייטנאם

חיק הטבע הגדול סביב אזור מאי צ’או הוא אחד מאבני החן של האזור כולו! גם התפאורה האנושית מוסיפה לנוף. בעלי חיים ורועי צאן על רקע שדות האורז בצבעי ירוק-בוהק, הרים ונחלים, אלפי ציפורים, בתי עץ וכפרים מפוזרים סביב. כל אלו ועוד הופכים את מאי צ’או לאחת מהתמונות המדהימות ביותר שיוצר שילוב הטבע יחד עם מעשי יד אדם. ניתן לצאת לטיולי אופניים או לטיול רגלי מלווה במדריך מקומי שיחשוף אתכם לפינות שלא הייתם יכולים לגלות לבד. מטיילים באזור יכולים גם לבחור ללון באירוח ביתי באחד משני הכפרים במאי צ’או – פום קונג ו-לאק, המזמנים למבקרים מפגש בלתי אמצעי עם המקומיים ואורחות חייהם המיוחדים, לצד פסקול כפרי של קריאת התרנגולים, התנסות בעבודות חקלאיות ומופעי פולקלור מלווים ביין מקומי נהדר – לנו זה נשמע כמו תוכנית טובה!

בדרך מהאנוי למאי צ’או, תוכלו לעצור על הכביש המהיר (כביש 6) בתחנת העצירה “Thung Khe” , בה תמצאו דוכני אוכל מקומי, רובו מעושן ונוף מטורף על הצוקים הסמוכים והעמק שתחתיו. תוך כדי התפעלות מהנוף תוכלו לשבת באחד הדוכנים ולנסות את האוכל המקומי של תושבי המקום, אנשי שבט המונג.
בעונה הרטובה, מזג האוויר באזור יכול להיות קיצוני ולהביא עמו סכנות משל עצמו, ערפל כבד לדוגמא מגדיל את הסכנה בנהיגה על כבישי ההרים וניווט בדרך לתחנה זו יכולה להיות די מפחידה, ולכן מומלץ לבדוק את תנאי מזג אוויר לפני היציאה.

טיול בווייטנאם

צורתם של ההרים סביב אזור מאי צ’או מעוקלת וייחודית. תכונה זו מגיעה מסלעי גיר מהם עשויים ההרים, אותו סוג של תוצרת גיאולוגית אשר יצרה את מפרץ הא לונג המפורסם. בתוך הרים אלו ימצאו המבקרים מערות, והרבה. מסלולי הטיולים במאי צ’או עוצרים בדרך כלל בשתי מערות מרכזיות, הנחשבות גם לגדולות והמפורסמות ביותר מבין כולן. הראשונה היא מערת “מו לונג”, העוברת בתוך הר “פו קא”. אל המערה ניתן להיכנס דרך שתי כניסות שונות ופנים המערה הוא חלל רחב אשר מתפצל לארבע מערות שונות. במלחמת וייטנאם, שימשה מערת מו לונג כמחסן תחמושת ענק. המערה השנייה היא מערת “צ’יו” הנקראת גם מערת 1000 המדרגות בגלל שאל מערת צ’יו ניתן להגיע רק בעזרת טיפוס על כ-1200 מדרגות. החלק הפנימי של המערה מגיע לעומק של כ-500 מטרים לתוך ההר ומתפצל לשני חללים שונים.

טיול לויאטנם

לפני שמתכננים את הטיול למאי צ’או, חשוב לתת משקל לנושאי תחבורה ועונות לביקור.
מיקומו הצפוני של מאי צ’או מביא איתו חורפים יבשים וקרים הנמשכים מינואר עד פברואר, וקיץ רטובה, לחה וחמה, האורכת מיוני ועד ספטמבר. לכן, התקופה הטובה ביותר לבקר במאי צ’או היא בחודשי האביב מפברואר ועד סוף מאי, אז מזג האוויר חמים נעים והכל פורח, כמו גם בחודשי הסתיו, מאוקטובר עד נובמבר. תמיד חשוב לארוז ולהתלבש בהתאם למזג האוויר במאי צ’או.

רוצים לטייל בשמורות המופלאות של ויאטנם? קליק קטן ואתם בדרך
טיולים מאורגנים וייטנאם | טיולים פרטיים וייטנאם

לשאלות צרו עמנו קשר

ליוניק ויאטנם שאפו על הכל - ארגון מופתי, מדריך מצוין, קבוצה נהדרת. אנחנו מטיילים לא מעט, וזה אחד הטיולים הטובים ביותר שעשינו. נמליץ בחום!
יצאתי להרבה טיולים מאורגנים, ואתם הראיתם לי שיש דרך יותר טובה, ואם כל המדריכים שאתם מעסיקים הם כמו מיכאל שנתן תשומת לב לכל הקבוצה ולכל אחד בנפרד, אז יישר כח לכם ותמשיכו בדרך הזאת. תודה על טיול חווייתי בויאטנם וקמבודיה
תודה לכם על ההשקעה וארגון טוב של הטיול שבו כל רגע הייתה חוויה קסומה. תודה רבה רבה גם למיכאל המדריך החייכני והסבלני עם חוש ההומור שהעצמת את השמחה בטיול.

Rate this post