03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

הטיול המקיף לויאטנם וקמבודיה | 16 ימים | טיסות אל-על | הדרכה בעברית
מגוון גדול של תאריכים | ההרשמה בעיצומה

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

טיול מאורגן לויאטנם

טיול בויאטנם אל האטרקציות החשובות | 10 ימים | הדרכה בעברית
היציאה הקרובה 2.9.2017 | ההרשמה בעיצומה

טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה ולאוס

הטיול הטוב ביותר שלנו לויאטנם קמבודיה ולאוס | 23 ימים | הטיול המקיף ביותר

ויאטנם מקצה לקצה בשילוב קמבודיה

14 ימי טיול בויאטנם וקמבודיה - הטיול המורחב מהצפון ועד הדרום בשילוב הפנינים של קמבודיה.
טיול מלא, ריחות צבעים וחוויות הכולל שייט במפרץ הא לונג, המקונג ועוד. 

טיול בוייטנאם קמבודיה ולאוס

19 ימים של מיטב הנופים והטעמים שיש למדינות אלה להציע. האתרים ההיסטוריים של וייטנאם, השבטים המקומיים, ומפרץ הא לונג המרהיב. הנוף ההררי של לאוס, והעיר לואנג פראבנג המופלאה. וביקור במקדשי אנגקור שבקמבודיה...

טיול בוייטנאם וקמבודיה- טיול המקיף

17 יום, של היכרות לעומק עם וייטנאם וקמבודיה. בוייטנאם, נבקר בהאנוי וסייגון, באתרים היסטוריים ומקדשים עתיקים, ונשוט במימי מפרץ הא לונג, בינות לצוקים מרהיבים ומערות נטיפים. בקמבודיה נבקר במקדש באנטי סרי העתיק, על תבליטי האבן המרהיבים שלו המוקדשים לאל שיווה.

מקדשי אנגקור בקמבודיה – Temples of Angkor

גולת הכותרת של הביקור בקמבודיה היא ביקור במקדשי אנגקור המרהיבים. המקדשים שוכנים ליד העיר סיאם ריפ (Siem Reap), שבמערב קמבודיה.  מדובר בקומפלקס מעורר השתאות של מונומנטים דתיים עתיקים, שאין שני להם בכל יבשת אסיה. המקדשים הוקמו בתקופה שבין המאה ה-9 למאה ה-14 לספירה, על ידי בני תרבות החמר (The Khmers), שהייתה אחת מהתרבויות המרכזיות והמובילות באזור זה באותם ימים. בשנת 1991 הוכרז קומפלקס המקדשים של אנגקור כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו.

הארכיטקטורה של מקדשי אנגקור מרהיבה ממש. מדובר במקדשים עצומים בגודלם, הכוללים מגדלים נישאים, פסלים מרשימים, דמויות מגולפות ופיתוחים עדינים ומפורטים באבן. מדובר בשרידי מבני הדת אשר מקורם מעיר מרכזית של בני החמר. המקדשים היוו מעין ייצוג סמלי להר מרו, הר מיתולוגי שהיווה את משכנו של אלוהי דת ההינדו.

Buddhist monks near Angkor Wat temples in Cambodia

התאילנדים בזזו את המקדשים של אנגקור במאה ה-15, והחל מתקופה זו חלה הדרדרות במצבם. הג’ונגל הפראי המקיף את המקדשים כיסה בצמחייתו על השרידים, עד שהם נעלמו מעין ונשכחו מהתודעה במשך מאות שנים. נזירים בודהיסטים שטיילו באזור פגשו בשרידים המרהיבים, וסיפרו עליהם בהשתוממות במשך שנים רבות. סיפורים אלה, וכן סיפורים מפי מטיילים מאירופה, בעיקר מפורטוגל, הגיעו לחוקרי עתיקות לאורך השנים. לבסוף היה זה החוקר הצרפתי אנרי מוהוט, שהצליח לחשוף את דבר הימצאם של מקדשי אנגקור בשנת 1860. בשנת 1908 החל מיזם לשיקום ההריסות במימון ממשלת צרפת.

כיום מצויים באנגקור למעלה מ-100 מקדשים. להלן רשימה של היפים והחשובים שבהם:

 

מקדש אנגקור ואט (Angkor Wat)

Angkor Wat

המקדש המלכותי של אנגקור ואט הוא האטרקציה המרכזית של המתחם. המקדש, שהוא הגדול ביותר מבין מקדשי המתחם, הוקם במאה ה-12 ומהווה את פסגת היצירה של האדריכלות החמרית, במידותיו העצומות, בסימטריה המופלאה שלו, בחלוקה המדוקדקת בין שטחיו ובאלמנטים העיצוביים השונים שלו.

למקדש חמישה מגדלים הבנויים בצורת הניצן של פרח הלוטוס. על קירות המקדש תבליטי ענק מפורטים – מלאכת מחשבת של ליטוש ועידון. המקדש נבנה על ידי המלך סורייאוואראם השני, והוא מוקדש לאל ההינדי וישו. המקדש נחשב לסמל לאומי בקמבודיה, ואף מתנוסס על דגל המדינה.

מקדש באיון (Bayon)

מקדש באיון, שנבנה בסוף המאה התשיעית לספירה, הוא המקדש השני בחשיבותו במתחם. מהמקדש מתנשאים 54 מגדלים המקושטים בכ-200 פנים בודהיסטיות צוחקות. למבקרים במקדש נכונה חוויה יוצאת דופן: בכל אשר יפנו ילוו אותם עיניו של האל בודהה וחיוכיו הקורנים.

מקדש באנטי סרי (Banteay Srey)

מקדש באנטי סרי, מהמאה ה-10 לספירה, הוא מקדש קטן יחסית, אך הוא התפרסם בשל הפסלים הרבים שבו ותבליטי האבן המרהיבים שלו, המוקדשים לאל שיווה. המקדש נבנה  מאבן חול אדומה, עובדה המדגישה עוד יותר את יופיין של יצירות האומנות שבו.

מקדש בנטאי סאמרה (Banteay Samre)

מקדש בנטאי סאמרה הוא מקדש הינדי שנבנה במאה ה-12. המקדש בנוי בסגנון של מקדש אנגקור ואט, ונקרא על שמם של בני עם הסאמרה (Samré), ילידי האזור.

מקדש טא פרום (Ta Prohm)

Roots cover the ruin walls of Ta Prohm Temple, Angkor Historical Park, UNESCO World Heritage, Cambodia.

נבנה בשנת 1186 על ידי המלך ג’איאוָארמאן השביעי. זהו מנזר ואוניברסיטה בודהיסטית. המקדש נבנה לכבוד משפחתו של המלך, ואימו מונצחת בפסל הראשי במקדש, המציין את התגלמות החכמה. המקדש שטוח ולא מדורג כמו מקדשים אחרים. במתחם חמש חומות מלבניות, אשר מקיפות מתחם מרכזי גדול; החומה החיצונית מקיפה שטח של 650,000 מטרים רבועים, שבעבר שכנה בו עיר גדולה למדי.

לשאלות צרו עימנו קשר

מאיר ודורון, עם שובינו מהטיול בוייטנאם ובקמבודיה אני מבקש, בשמי ובשם אשתי, להודות לכם על תכנון הטיול, על ארגונו לפרטי פרטים, על יחסכם הלבבי ועל שתוף הפעולה ההדוק עמנו, שתרם רבות להצלחת הטיול. יש לנו נסיון רב בטיולים בחו"ל וזה שבצענו באמצעותכם היה מהמוצלחים שביניהם. שוב תודה ונקווה שנשתמע עמכם בטיולים נוספים.
חנה ויוסי שוסטק
מאיר ודורון, עם שובינו מהטיול בוייטנאם ובקמבודיה אני מבקש, בשמי ובשם אשתי, להודות לכם על תכנון הטיול, על ארגונו לפרטי פרטים, על יחסכם הלבבי ועל שתוף הפעולה ההדוק עמנו, שתרם רבות להצלחת הטיול. יש לנו נסיון רב בטיולים בחו"ל וזה שבצענו באמצעותכם היה מהמוצלחים שביניהם. שוב תודה ונקווה שנשתמע עמכם בטיולים נוספים.
חנה ויוסי שוסטק
תודה לדורון על טיול פרטי קסום ומתוקתק, מא' ועד ת'. פשוט חוויה לא שגרתית, אפילו לזוג רווי טיולים כמונו. שירות מעולה, זמינות, תכנון מדויק שלא פסח על אף משאלה שלנו. תענוג! מיקי וליה.
מיקי וליה שקד
תל אביב