03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

מזג אוויר בויאטנם

בויאטנם אפשר לבקר בכל חודשי השנה, וזאת מסיבה פשוטה. עונות השנה שונות מאזור לאזור במדינה, כך שבכל תקופה תמצאו לפחות אזור אחד בויאטנם שמזג האוויר בו נוח לטיולים.

בגלל גודלה העצום ושלושת האזורים שמחלקים את המדינה (צפון, מרכז, דרום) ניתן לייצר שילובים בין האזורים בזמן הטיול, מה שהופך את המדינה לרב עונתית.

 

ויאטנם, בשל גודלה, נחלקת ל-3 מערכות מזג-אוויר שונות:

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עמנו קשר

   

  דרום ויאטנם:

  הו צ’י מין סיטי (סייגון), הדלתא של נהר המקונג, דאלאת והאי פוקוק

  הטמפרטורות בדרום ויאטנם נשארות קבועות לאורך כל השנה. הטמפרטורות הממוצעות בדרום הן 25-35 מעלות. בדרום יש שתי עונות. העונה היבשה מתחילה בנובמבר ומסתיימת באפריל/תחילת מאי. התקופה שבין סוף פברואר למאי מעט יותר חמה והלחות בה גבוהה יותר. העונה הרטובה נמשכת בין מאי לתחילת נובמבר. מרבית הגשמים מתרכזים בחודשים יוני-אוגוסט. במהלך מרבית העונה הרטובה יורד גשם כבד אך לפרק זמן קצר, בעיקר בשעות אחר הצהריים. 

  הדרום הרחוק, חופי האי פוקוק

  באזור זה יש שתי עונות מונסון. עונת המונסון הרטובה נמשכת מסוף יולי ועד לסוף אוקטובר, ועונת המונסון היבשה חלה בחודשים נובמבר-יולי. אפשר לנפוש בפוקוק בכל חודשי השנה, אך התקופה הטובה ביותר היא העונה היבשה (מלבד בחודש אוקטובר, ביתר העונה קיים סיכוי גבוה למזג אוויר שמשי).

  דאלאת – דאלאת מתאפיינת במזג אוויר גשום בין החודשים יוני-אוקטובר – עובדה המקשה על הטיול. בחודשים נובמבר-מאי מזג האוויר יבש הרבה יותר, אך בדצמבר וינואר שורר מזג אוויר קר.

   


   

  מרכז ויאטנם:

  הוי אן, דנאנג, קווי נהון (Quy Nhon), נה טראנג, הואה (Hue)

  הוי אן, הואה ודנאנג – במקומות אלה, השוכנים במרכז ויאטנם, מזג האוויר חם ויבש החל מאמצע ינואר ועד לסוף אוגוסט, והטמפרטורות מתקרבות לעתים קרובות ל-35 מעלות. בחודשי החורף מתרבים הגשמים, והחודשים אוקטובר ונובמבר הם הגשומים ביותר, ולעתים מתרחש טייפון.

  קווי נהון – מזג האוויר בקווי נהון דומה, אף שהעונה היבשה מעט יותר ארוכה. 

  נה טראנג – העונה יבשה בנה טראנג ארוכה יותר, וחלה בחודשים ינואר-ספטמבר. בעונה זו הטמפרטורות גבוהות והגשם יורד בכמויות מועטות בלבד. העונה הרטובה חלה בין אוקטובר לתחילת דצמבר, כאשר כמחצית מכמות הגשמים השנתית מתרכזת בחודשים אוקטובר-נובמבר.

   


   

  צפון ויאטנם:

  האנוי, הא לונג ביי, קוק פואונג, מאי צ’או, נין בין

  האנוי וצפון ויאטנם– באזורים אלה יש שתי עונות. החורף חל בין החודשים נובמבר-אפריל. מזג האוויר קריר ויבש רוב הזמן, והטמפרטורות הממוצעות הן 17-22 מעלות. החודשים ינואר-מרץ הם החודשים הקרים ביותר. הקיץ חל בחודשים מאי-אוקטובר. מזג האוויר חם ולח, ובעונה זו יורדת כמות הגשמים הגבוהה ביותר באזור הצפון. חודשים יולי-ספטמבר הם החודשים הגשומים ביותר בשנה.

  הצפון הרחוק ההררי: ספא (Sapa), בק הא, הא ג’יאנג (Ha Giang)

  ספא וצפון מערב ויאטנם– באזור זה יש שתי עונות. העונה היבשה חלה בחודשים אוקטובר-מרץ והעונה הרטובה חלה בחודשים אפריל-ספטמבר. מזג האוויר יכול להיות קר מאוד בדצמבר-ינואר, בעיקר בלילה.

  טראק ופעילות אתגרית בספא ובצפון מערב ויאטנם – ניתן לצאת לטראק ולמסע אופניים בספא ובצפון מערב ויאטנם בכל חודשי השנה, אך עונת החורף יכולה להיות קרה למדי והקיץ יכול להיות רטוב למדי. החודשים הטובים ביותר לטראק הם ספטמבר-נובמבר ומרץ-מאי. הטמפרטורות ביום נעות בין 15 ל-28 מעלות, והטמפרטורות בלילה נעות בין 10 ל-18 מעלות.

  צפון מזרח ויאטנם (הא ג’יאנג) – העונה היבשה חלה באזור זה בחודשים אוקטובר-אפריל, והעונה הרטובה חלה בחודשים מאי-ספטמבר.

  הזמן המועדף לטיול בצפון מזרח ויאטנם הוא במהלך העונה היבשה, למרות שבחודשים דצמבר-ינואר מזג האוויר יכול להיות קר מאוד. מומלץ להימנע מלטייל בהא ג’יאנג במהלך העונה הגשומה.

  לשאלות צרו עמנו קשר

   :שם

   :אימייל

   :התגובה שלך

   חזרנו מטיול בן שבועיים לויאטנם ורוצים להודות לחברת יוניק ויאטנם ובמיוחד למאיר על טיול מדהים. הטיול היה מתוקתק ויעיל, הכל זרם בצורה מאורגנת להפליא. הגענו למקומות קסומים בעזרת מדריכים מקצועיים ונחמדים כל כך. לאורך כל הטיול היינו בתחושת ביטחון שיש מי שדואג לנו. תודה על החוויה ממליצה בחום רב!!!!
   תמי לוסקי
   .
   תודה גדולה על טיול מהנה וחווייתי בויטנאם. תכנון המסלול היה מוקפד והביצוע היה מושלם. המעטפת היתה מצויינת - החל ברמת בתי המלון והרכבים ועד לאיכות הנהגים והמדריכים. התוצאה עלתה על הציפיות בכל המובנים. מומלץ בחום!!
   אבי לוי
   רמת גן
   תודה רבה על הטיול בתפירה אישית לויטנאם וקמבודיה בתאריכים 30.4 עד 12.5. הטיול היה מעולה ונתן לנו אפשרות להנות מויטנאם וקמבודיה באופן מושלם. סיכום כללי: שלב הכנת הטיול והכנות ראשוניות היה מאוד נוח ונתן תחושה טובה. כלי הרכב ששימשו אותנו היו ברמה גבוהה תמיד נקי ועם מים, נהגים מעולים. לוח זמני הטיסות היה נוח ויעיל ואיפשר התנידות ללא לחץ (המלצה טיסת חזרה טיסת לילה ולא יום). הצוות שהיה איתנו סה"כ היה בסדר גמור גם מבחינת האנגלית וגם מבחינת היחס. החברה המקומית יצרה איתנו קשר מספר פעמים על מנת לראות שהכול תקין והיה בסדר גמור. כל בתי המלון שנבחרו היו באיכות טובה ונתנו מענה של קרבה למרכז העיר, ניקיון, ארוחת בוקר טובה ואיכותית שמאפשרת להתחיל יום טיול טוב. תוכנית טיול התוכנית כללה את כל הפנינים של ויטנאם ואפשרה לנו להנות מהכול. קמבודיה נתגלתה כפנינה שאסור לפספס. היה מאוד מוצלח גם כאן. כדאי לבקר גם בשוק המקומי אנו הספקנו זאת ליפני הטיסה מאוד מומלץ. נושאי הצילום מגוונים ומשתנים מיעד ליעד ומדהימים. יצאתי עם כל הציוד שכלל מצלמה ו-4 עדשות וטוב שכך כי הכול בא לידי שימוש. רק צריך לקחת בחשבון טיול עם 16 קילו על הגב. תודה רבה על הכול נתראה בקרוב בתכנון לטיול הבא
   נמרוד ויהודית הנגבי

   5/5 - (7 votes)