03-9799924
אמון הציבור info@unique-vietnam.co.il 03-9799924

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

הטיול המקיף לויאטנם וקמבודיה | 16 ימים | טיסות אל-על | הדרכה בעברית
מגוון גדול של תאריכים | ההרשמה בעיצומה

טיולים פרטיים לויאטנם וקמבודיה

מבחר הטיולים הפרטיים הגדול ביותר לויאטנם, קמבודיה ולאוס.
טיולים מקצועיים בהתאמה אישית לזוגות, משפחות וקבוצות.

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיולי תרבות איכותיים לויטנאם קמבודיה ולאוס.
הדרכה בעברית | קבוצות קטנות והומוגניות | חצי פנסיון.
ללא פשרות על איכות הטיול וההדרכה.

טיול מאורגן לויאטנם

טיול בויאטנם אל האטרקציות החשובות | 10 ימים | הדרכה בעברית
היציאה הקרובה 2.9.2017 | ההרשמה בעיצומה

טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה ולאוס

הטיול הטוב ביותר שלנו לויאטנם קמבודיה ולאוס | 23 ימים | הטיול המקיף ביותר

ויאטנם מקצה לקצה בשילוב קמבודיה

14 ימי טיול בויאטנם וקמבודיה - הטיול המורחב מהצפון ועד הדרום בשילוב הפנינים של קמבודיה.
טיול מלא, ריחות צבעים וחוויות הכולל שייט במפרץ הא לונג, המקונג ועוד. 

טיול בוייטנאם קמבודיה ולאוס

19 ימים של מיטב הנופים והטעמים שיש למדינות אלה להציע. האתרים ההיסטוריים של וייטנאם, השבטים המקומיים, ומפרץ הא לונג המרהיב. הנוף ההררי של לאוס, והעיר לואנג פראבנג המופלאה. וביקור במקדשי אנגקור שבקמבודיה...

טיול בוייטנאם וקמבודיה- טיול המקיף

17 יום, של היכרות לעומק עם וייטנאם וקמבודיה. בוייטנאם, נבקר בהאנוי וסייגון, באתרים היסטוריים ומקדשים עתיקים, ונשוט במימי מפרץ הא לונג, בינות לצוקים מרהיבים ומערות נטיפים. בקמבודיה נבקר במקדש באנטי סרי העתיק, על תבליטי האבן המרהיבים שלו המוקדשים לאל שיווה.

וייטנאם עם ילדים

וייטנאם היא יעד אידאלי לטיול עם ילדים. ומה הפלא? איזה ילד לא ירצה לשוט בקיאק במפרץ הא לונג, לנסוע בריקשה ברחובות של האנוי ולהכיר את בני השבטים המקומיים? לצד אתרי התיירות המרתקים של וייטנאם – שהילדים נהנים בהם לא פחות ואולי אפילו יותר מהמבוגרים – יש הרבה אתרים ופעילויות נוספות המתאימות במיוחד לילדים. הורים שטסו לווייטנאם עם הילדים מדווחים כי הטיול הפך לאחת החוויות המרתקות והמגבשות ביותר שהם עברו כמשפחה.

הרכבנו עבורכם רשימה של אתרים ופעילויות שהילדים שלכם יאהבו במיוחד.

 

הפלגה בספינה, שייט בקיאק ודייג במימי מפרץ הא לונג (Ha Long Bay)

מפרץ הא לונג מזמן לילדים שפע של פעילויות ימיות מרתקות והביקור בו הופך עבורם לחוויה שלא שוכחים. הא לונג ביי הוא אתר התיירות המרהיב ביותר בווייטנאם. המפרץ מורכב מאלפי איים קטנים המזדקרים לגובה רב כמו צוקים גבוהים. לכל צוק צורה מרהיבה משלו, ממש כאילו יצרו אותו במטה קסם והתמונה הכוללת של מפרץ הא לונג היא של אלפי צוקים הפורצים מתוך הים בשלל צורות מכושפות. הילדים צופים מרותקים במראה הדרמטי של המפרץ והאיים, ולהורים נותר לבחור באחת מבין האטרקציות הימיות הבאות, שילדים אוהבים במיוחד. האפשרות הראשונה היא שייט בספינה בהא לונג ביי, כולל לינה של לילה אחד לפחות על הספינה. האפשרות השנייה היא שייט בקיאק, והאטרקציה השלישית נותנת בידי הילדים חכה ומאפשרת להם לדוג דגים במימי מפרץ הא לונג.

6

 

ביקור בכפרי דייגים, ומפגש עם בני השבטים המקומיים

בצפון מערב וייטנאם, במרחק נסיעה לא ארוכה מהעיר סאפא, שוכנים מספר רב של כפרים קטנים וציוריים. הסיור בכפרים וההיכרות עם התושבים המקומיים אהובים במיוחד על ילדים ומאפשרים להם להכיר מקרוב את אורח החיים הכפרי והצנוע של בני השבטים המקומיים החיים באזור זה. תושבי הכפרים משמרים מנהגים עתיקים ונראה כי בכפרים אלה הזמן כאילו עמד מלכת. בני השבטים השונים לובשים בגדים וגלימות מסורתיות בצבעים בוהקים. הם מתפרנסים מדייג ומחקלאות בשיטות מסורתיות, ומגדלים בעיקר אורז ותירס. הבתים בכפרים אלה בנויים בעיקר מעץ ומבמבוק. סיור בכפרים, היכרות עם התושבים, אירוח אצל משפחות מקומיות והצטרפות לארוחות משותפות בבתי המקומיים – מהווים חוויה מרגשת עבור ילדים ומותירים בהם זיכרונות יקרים.

 

מעבר גן העדן ( Heaven’s Gate, Tram Ton Pass)

ילדים זוכרים לטובה את התצפית הנשקפת מבעד למה שמכונה “מעבר גן העדן”, מעבר השוכן בצפון וייטנאם, כ-18 ק”מ מהעיר סאפא. הדרך אל המעבר חוצה את הרי הואנג ליאן סון הגבוהים, והיא יפה ומסתורית במיוחד. הנוף הנשקף ממעבר גן העדן יפה כמו בסרטים. מתחת למעבר שוכן עמק גדול מאוד, המתאפיין במראות של טבע פראי ובמרחבים ירוקים מרהיבים.

 

ביקור בפגודת העמוד הבודד (One Pillar Pagoda)

ילדים מאוד אוהבים לבקר בפגודות של וייטנאם. הצורה הייחודית והקירות הצבעוניים מאוד מרשימים אותם. מבין הפגודות היפות של וייטנאם, אנחנו ממליצים לקחת את הילדים לראות את פגודת העמוד הבודד, הממוקמת במרכז העיר האנוי. הפגודה בנויה בצורת פרח הלוטוס, והעמוד הבודד, עליו ניצבת הפגודה, מסמל את גבעול הפרח. הילדים ישמחו ודאי אם תספרו להם את סיפור היפה העומד מאחורי בניית הפגודה. לפי המסורת העתיקה, הפגודה נבנתה על ידי קיסר שלא היו לו ילדים. לילה אחד חלם הקיסר שאלת הרחמים מוסרת לידיו ילד, כאשר היא יושבת על גבי פרח לוטוס. בתוך זמן קצר התחתן הקיסר ואשתו אכן ילדה לו בן זכר. כדי להנציח את החלום שהתגשם, החליט הקיסר להקים פגודה, שצורתה כצורת פרח הלוטוס, עליו ישבה האלה בחלום. הפגודה נבנתה במאה ה-11, אך נהרסה על-ידי הצבא הצרפתי במהלך מלחמת הודו-סין הראשונה. מספר שנים לאחר מכן נבנתה הפגודה מחדש.

 

תאטרון בובות המים (Thang Long Water Puppet Theater)

ילדים בכל הגילאים ייהנו מאוד ממופע של תאטרון בובות המים המסורתי של האנוי. באגם הואן קיאם, השוכן במרכז העיר העתיקה של האנוי, מתקיימים מופעים מקסימים של תאטרון בובות המים של האנוי. התאטרון מגולל סיפורי עם ואגדות הלקוחים מההיסטוריה הרחוקה של וייטנאם. השחקנים שמפעילים את הבובות ניצבים מאחורי מסך, ומושכים במקלות במבוק קטנים, המחוברים לבובות. הבובות עצמן מוצגות לקהל כאשר הן ניצבות מעל לברכת מים.

 

ביקור בשוק של בק הא (Bac Ha Market)

עוד חוויה שילדים אוהבים במיוחד הוא ביקור בשוק הססגוני של בק הא, הממוקם במרחק של כ-80 ק”מ מסאפה. השוק פועל בימי ראשון בלבד, לכן כדאי לתזמן את הטיול כך שלא תחמיצו אותו. בני השבטים המקומיים, שבט ההמונג, שבט הקין ושבט הדאו, מגיעים לשוק כשהם לבושים בלבוש המסורתי הצבעוני שלהם – דבר שמושך מיד את תשומת לבם של הילדים ורבים מהם מבקשים לצלם סלפי עם המקומיים. בני שבטים אלה מגיעים אל השוק כדי למכור את היבולים החקלאים שהם מגדלים וסחורות נוספות שהם מייצרים לבד: ירקות, פירות, בשר, כלי מלאכה, חפצי אומנות מסורתיים ועוד ועוד. בימים שבהם השוק של בק הא אינו פעיל, אפשר ליהנות מחלופות אחרות, לא פחות מהנות, כמו שווקים מקומיים המתקיימים בעיירות אחרות בסביבה. מומלץ לברר מראש איזה שוק פתוח ביום מסוים והיכן.

 

האי פו קוק  (Phu Quoc Island)

ילדים אוהבים מאוד את החופים הציוריים של האי פו קוק. אחרי הכל, לא בכל יום יוצא להם לראות חוף שהחול בו לבן, המים בצבע כחול בוהק, ועצי דקל גבוהים וזקופים ממש כמו בתמונה. האי פוקוק מציע לילדים (בהתאם לגיל) פעילויות ימיות רבות: גלישה, שחיה ושייט. לנוער ולילדים בגיל המתאים  מומלץ להצטרף למסע צלילה בן שעות אחדות, שכן האי מפורסם במינים הרבים של דגים צבעוניים  שיש בו וסוגים השונים של האלמוגים.

 

לשאלות צרו עימנו קשר

מאיר ודורון, עם שובינו מהטיול בוייטנאם ובקמבודיה אני מבקש, בשמי ובשם אשתי, להודות לכם על תכנון הטיול, על ארגונו לפרטי פרטים, על יחסכם הלבבי ועל שתוף הפעולה ההדוק עמנו, שתרם רבות להצלחת הטיול. יש לנו נסיון רב בטיולים בחו"ל וזה שבצענו באמצעותכם היה מהמוצלחים שביניהם. שוב תודה ונקווה שנשתמע עמכם בטיולים נוספים.
חנה ויוסי שוסטק
מאיר ודורון, עם שובינו מהטיול בוייטנאם ובקמבודיה אני מבקש, בשמי ובשם אשתי, להודות לכם על תכנון הטיול, על ארגונו לפרטי פרטים, על יחסכם הלבבי ועל שתוף הפעולה ההדוק עמנו, שתרם רבות להצלחת הטיול. יש לנו נסיון רב בטיולים בחו"ל וזה שבצענו באמצעותכם היה מהמוצלחים שביניהם. שוב תודה ונקווה שנשתמע עמכם בטיולים נוספים.
חנה ויוסי שוסטק
תודה לדורון על טיול פרטי קסום ומתוקתק, מא' ועד ת'. פשוט חוויה לא שגרתית, אפילו לזוג רווי טיולים כמונו. שירות מעולה, זמינות, תכנון מדויק שלא פסח על אף משאלה שלנו. תענוג! מיקי וליה.
מיקי וליה שקד
תל אביב